مشاوره رایگان کارآفرینی و کسب‌وکار

دوستان درود

من پوریا گلدسته محقق، مدرس و مربی حوزه کارآفرینی هستم. بیش از 15 سال است که وارد محیط و دنیای کسب‌وکار شده‌ام و همراه با فعالیت‌های کاری از سال 1385 مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری کارآفرینی را در دانشگاه تهران سپری کردم. بسیار خوشحال خواهم شد که بتوانم در هر یک از حوزه‌های زیر به شما مشاوره رایگان کارآفرینی و کسب‌وکار بدهم:
  • بسیاری از ایده‌ها صرفاً سیاه چاله‌هایی هستند که زمان، انرژی و پول شما را می‌بلعند. می‌توانم به شما در تشخیص پول‌ساز بودن ایده‌تان کمک کنم.
  • کارآفرین بودن نیازمند ویژگی‌های روحی و روانی خاص خود است. کسانی که صرفاً ایده یا پول دارند، حتماً کارآفرین نمی‌شوند. به شما کمک می‌کنم تا بدانید که روحیه کارآفرینی دارید یا خیر.
  • برای شروع هر کاری باید ملزومات و پیش نیازهای آن را فراهم کرد. من بهترین ملزومات و نحوه فراهم کردن آن‌ها را به شما معرفی کنم.
  • برای بقاء کسب‌وکار باید مهارت‌هایی را بیاموزید و دائماً از آن‌ها استفاده کنید. می‌توانم بهترین مهارت‌های مورد نیازتان و منبع یادگیری آن را به شما معرفی کنم.
  • همیشه کارها آنگونه که پیش‌بینی می‌کنیم پیش نمی‌رود. مشکلاتی رخ می‌دهد که هیچ تجربه‌ای برای مواجه با آن‌ها ندارید. من سعی می‌کنم یا بهترین راه‌حل یا فردی که می‌تواند آن مشکل را حل کند به شما معرفی می‌کنم.
  • هرگاه دلسرد شدید حتماً به من مراجعه کنید، چون حتماً حتماً حتماً می‌توانم شما را امیدوارم کنم.

به یاد داشته باشید که همیشه مشاوره گرفتن از افراد متخصص، ناممکن‌ها را ممکن می‌کند.

فقط باید سوال خود را به صورت کامل در قسمت دیدگاه‌های این صفحه بنویسید. من سوال شما را بررسی و در نزدیک‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ می‌دهم.

سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WP to LinkedIn Auto Publish Powered By : XYZScripts.com